OKAN BAYÜLGEN'E CEVAP! SENSİN "ZAVALLI”

  görünümler 94,596

Burak Güngör

Burak Güngör

Aylar önce

Okan Bayülgen'in çıktığı televizyon programında yaptığı açıklamaları birçoğunuz sosyal medyada görmüşsünüzdür. Yaptığı açıklamalar üzerine bu alanda içerik üreten bir insan olarak elbette benim de cevap hakkım vardır diye düşündüm ve konu hakkında birkaç kelam ettim. Şimdiden iyi seyirler..

İlgili video: bit.ly/3D5TL4M

Instagram: burakgungor
Discord sunucumuza katıl: discord.gg/qYKfcfR3zT
Twitch: www.twitch.tv/buraakgungor

Sponsorluk ve iş görüşmeleri için: info@burakgungor.com

YORUMLAR: 731
Burak Güngör
Burak Güngör Aylar önce
Zamanında "ya topçu olacaksın popçu" diye bir laf vardı. Bu ülke "kolay para" olarak gördüğü sektörlere girmek için hep can atıyordu. Bizim millet olarak tembel oluşumuz sosyal medya sektörünü çöp yapmaz. Hatalarımız, eksiklerimiz elbette var; içimizde niteliksiz içerik üreten insanlar da var (belki ben de öyleyimdir size göre) ama bu çıkıp canlı yayında bu sektörden ev geçindiren herkese "zavallı, çöp" deme hakkını kimseye vermez. Okan Bayülgen'i sevdiğimi ben de videoda dile getirdim ama üslubu da genellemesi de doğru değil.
Android Games
Android Games 21 gün önce
sana mı demiş okan bayülgenden de prim yaptığını düşünüyorum allah var yukarda
RUSCA TV
RUSCA TV Aylar önce
Ben & 3500 aboneli küçük kanalım olarak arkandayız Burak
İlkay Tosun
İlkay Tosun Aylar önce
Bence adam haklı çöplük
HEVES S
HEVES S Aylar önce
OKAN BAYULGENİ HAKLI BULUYORUM...ÇÜNKÜ BENDE OKAN GİBİ ÖRNEK VE KÜLTÜRLÜ İNSANLARI EKRANDA GÖRMEK İSTİYORUM...TAKİPÇİ SATIN ALIP DANS EDİP KÜFÜR EDEN GEÇLERİ KAST ETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.SİZ YADA BİRKAÇ KİŞİ DIŞINDA BENDE DİĞERLERİNİ ÇÖP OLARAK GÖRÜYORUM SİZDE ONLARI İZLERSENİZ DAYANAMAZ ÇÖP DERSİNİZ...OKAN HER ZAMAN ÇÖP OLMAK İSTEYENLERLE DALGA GEÇTİ HEPSİ PARA İÇİN UCUZ YOLLAR DENEYEN HERŞEY MUBAH DİYEN İNSANLARSA CİDDEN ZAVALLI DEĞİLLER Mİ..OKAN HEP BİZİM SÖZCÜMÜZ OLDU O GERÇEK BİR SANATÇI ...İKİ REKLAMDA OYNAYIP SUYA SABUNA DOKUNMAYANLARDAN DEĞİL...BENCE SİZDE O ÇÖPLÜKTE KENDİNİ AYRI TUTANLARDANSINIZ EN AZINDAN BİR ALT YAPINIZ VAR DANLA DA ÖYLE KENDİNİ GELİŞTİRMİŞ İŞİ İÇİN SANAL ALEMİ KULLANANLARI KAST ETMİYOR...İKİ VİDEO İLE ŞÖHRET OLUP İKİ LAFTA BİTEN HÜSRANA UĞRAYAN O KADAR ÇOK KİŞİ VAR Kİ...BULUNDUĞUNUZ ORTAMI DA ELEŞTİRİN BİRAZ.
Uçan kul A
Uçan kul A Aylar önce
Ahaha çok dolu iş yapıyorsun ya anca dedikodu gıybet kanalı açmış adam haklı .
Mr. Eglamour
Mr. Eglamour 4 gün önce
Ahahahahha ÇÖP.....
yeşim k
yeşim k 5 gün önce
Tw den bağlanıp izlemistim ve yine tel den izliyorum haklisin gerçekten... bizim zamanımız burda 30 yaşında olmama rağmen bende yayınciydim eskiden ve sosyal medya elimizin altında... herşey isteğimize gore şekilleniyor.. bizim gibi düşünenlerin dili olmuşsun ☺☺☺
otusbiy idl
otusbiy idl 7 gün önce
Abicim ağzına sağlık senin kanalındaki yorumculuğu zaten hayranım ve kesinlikle yorumlarında bir çok konuda aynı fikirde olduğumuzu KESİNLİKLE düşünüyorum ve genelde senin yaptığın bu üstü kapalı genellemeler bu yorumlarında çoğu doğru şeyler zaten bunların kanıtını hiç çekinmeden herkese gösterebildiğin için SEVİLİYOSUN❤️
💞 Gacha House 💞
💞 Gacha House 💞 7 gün önce
Ok boomer
Ugur Kurumlu
Ugur Kurumlu 8 gün önce
olm burak sen kimsin ne iş yapmayı becerebilirsinde okan bayülgene karşı video çekme cesaretinde bulunabiliyosun komik çocuksun.
Wade
Wade 14 gün önce
Okan Bayülgen'in söylediklerinde yanlış bir şey göremedim. Gayet doğru konuşmuş aq. Zoruna gitmesin kimsenin.
Dora Liberta
Dora Liberta 14 gün önce
Okan Bayülgen bu ülkenin en değerli entellektüellerindendir. Söylediği doğru, çünkü onu taniyanlar hangi fenomen türlerini kastettigini bilir. Okan'dan öğreneceğiniz çok şey var. 95 yilindan bu yana izliyorum kendisini. Yanlış algılamayın kendisini.
mary poppins
mary poppins 12 gün önce
Pardon da Okan Bayülgen çıkıp neden yesilcami eleştirmişti? Mesela Hülya Avşar'ın oynadığı tüm filmler kadın tacizi, tecavüzü, ensestligi meşrulaştıran filmler olduğunu niye hiç kimse dile getirmiyor ? Maviş maviş diye yıllarca ünlü ettiler ovduler ama film içeriklerini izleye izleye iç kapılarda ne bok dondugu belli olmadı. Misal bir yudum sevgi, çil horoz, sekreter, tutku ve müjde arın tüm filmlerini bir izle ondan sonra otur düşün Ve bu ülkede gerçek entellektulleri sanatcilarda aramaktan vagzec!
Sleeping With The Enemy
Sleeping With The Enemy 20 gün önce
Sonda kapak yaptı ktdmyjkdtyjpokdtpodtğplkfydlusesi uzaydan duyuldu bee hll
KarikatüristElifİncesu
KarikatüristElifİncesu 26 gün önce
Kullandığım platformları bilemem ama tiktok konusunda bende aynı fikirdeyim.Biraz gayret gösterip hazır sesleri kullanmak yerine esprileri kendi üretse hem anlaşılır hemde görsell süresi uzatmış olurlar titokçular:)
Berke Uyar
Berke Uyar 27 gün önce
Özellikle de Tiktok türkiye "genel olarak" para kazanma uğruna ünlenme uğruna kendilerini rezil edenlerin doluştuğu bir çöp yuvasından ibaret biraz ün bulanın götünün kalktığı ve insanlara yukardan bakmaya başladıkları bir ortam tamamen rezalet
furkan coşar
furkan coşar 27 gün önce
Bu çocuk hep bi sinirli cahil insan profili
Furkan Karaman
Furkan Karaman 28 gün önce
SAPLAAAAAA
Kaan
Kaan 28 gün önce
saplaaaaaaaaaaaaa
Abab Bab
Abab Bab Aylar önce
ÇÖPÜN KRALİSİNİZ HEMDE KRALİİİİİ... OKAN HAKLI DAĞILIN
Oktay Kaya
Oktay Kaya Aylar önce
Dedikleri doğru ama genelleme yapması yanlış Barış Özcan, Beyhan Budak gibi insanlar da giriyor bu katagoriye. Evet ne yazık ki tiktokta vücuduyla para kazanan adam da tecrübelerini ve bilgilerini insanlara aktaran Beyhan Budak da aynı katagoride.
Emine Bayrak
Emine Bayrak Aylar önce
Evet video yu daha izlemedim baslıktan anladım kesin burak abi gene küfür etmeden küfür etkisi yarattı bile
yiğit tolga cengizhan
yiğit tolga cengizhan Aylar önce
senin kanalını görünce okan beyin ne kadar haklı oldugunu bır kez daha anlamış oldum teşekkürler. o kadar boşsunuz ki ..
Data Analist
Data Analist Aylar önce
Pazarlamacılara sanatçı demediği için neden kızıyorsunuz anlamadım .. Okan Bayülgen Show programı yapar genelde boş programlardır evet ama dikkat edin '' Show - Entertainment'' , sanatçı mıdır ? master degree .. - Programda tartışılan üst başlık sanatçılar topluma örnek olmalı mıdır ? - Sunucunun varmak istediği yer konvansiyonel medya dışında kalan sosyal medyadaki influancerların "Ünlü" oldukları için topluma örnek olma sorumluluğu var mıdır ? - Hayır yoktur .. Pazarlamacının sorumluluğu markaya karşıdır sözleşmesi ona göredir .. - Pazarlamacı sanatçı değildir , "influencer marketing"in sanat açısından bir değeri yoktur. - Sanatçıların topluma örnek olma sorumlulukları var mıdır ? hayır yoktur.. - Ee!!??
Deniz Adlığ
Deniz Adlığ Aylar önce
Gündemden daha fazla video gelsin bence burakcim♥️
ali veli
ali veli Aylar önce
Burak Güngör kardeşim. Okan Bayulgen sevmem şimdiden söyleyeyim. Kanal D de iken türkiyedeki genclık seviyesi ve düşüren o zaten. Amma ! Okan burada sosyal medya nın içerik üreten her kim varsa tamamen gençlerin beynine reset atan kişilerin içerik üretenlerin amerikan kültürünün ve dünyadaki ahlak ve kültürel yozlaşmayı sağlayan youtube instagram ve TİKTOR ( tam bir ahlaksızlık ve genclerin beynini yoketme) bir kaç milyon beğeni ve izlenme adı altında yapmadıkları rezillik ve aşırıcılık gibi şeyleri yapan kişileri söylüyor. Okan Bayulgen nin zamanında MEŞHUR VE ÜNLÜ OLMAK MANKENLİK VE OYUNCULUKTAN GELMEKTE iken 2021 de tiktok ve instagram ve youtube da yapmadaığı aptallık aşırıcılık ve ahlaksızlığı paraya dönüştürüp meşur olma fenoman olma derdi olan ZAVALLILAR SOSYAL MEDYA NIN % 99 unu oluşturuyor. haberin olsun BURAK GÜNGÖR
ali veli
ali veli Aylar önce
okan bayülgeni sevmem ama sosyal medya fenomanleri tamamen hakkaten çöp.
El Fuerte
El Fuerte Aylar önce
Bu tür sözleri bi videoda yansıtacağına geçip Okan’la birlikte neden tartışmıyorsun ? Tabi göt oluşuna tanık olacağın için. Şunuda söyleyeyim herkesin aynı anda avukatlığını yapmak sana düşmez, bende derim ki İstanbul’da okuyan bi arkadaşım vardı XD
Elif Ela
Elif Ela Aylar önce
Katılıyorum. Şimdi tiktokta popo sallayıp göğüs açanlardan tutun insanların umutlarını sömüren bir topluluk olarak düşünüyorum bunları. Özellikle TRpost da izlensin diye yapmadıkları şey yok!
ceren
ceren Aylar önce
adam gayet haklıydı.
RUSCA TV
RUSCA TV Aylar önce
Ben ve kanalım arkandayız Burak güngör
fidan kerimova
fidan kerimova Aylar önce
Z quwagini kotuleyen herkes çöp
ROOyoungwolff
ROOyoungwolff Aylar önce
Okan Bayülgeni yeni duyan bne🥱
Sake
Sake Aylar önce
Zaga, Televizyon Makinası, Makina programları televizyon dünyasında devrim yapmıştır ve zamanında insanları sosyal medya kullanmaya alıştıran ekşi sözlük gibi platformlara en büyük desteği veren yine Okan Bayülgen’dir. Ağır roman onun kariyerinde çok küçük bir yer kaplıyor. Adam içerik üreticilerine değil sürekli pazarlamacı gibi bir şeyler satmaya çalışan zavallıları kastediyor. Zavallılık nedir biliyor musun Burak? Reynmen seni eziyorken sesini bile çıkaramayıp Okan Bayülgen gibi bi üstadın lafını anlayamadan boş boş konuşmaktır. Keşke bu karakteri o gün de göstereydin
edip sarı
edip sarı Aylar önce
İstisnalar kaideyi bozmaz burak güngörcüm
Doğukan Yetiş
Doğukan Yetiş Aylar önce
Okan Bayülgen in kimden ve nelerden bahsetmek istediği bariz bellidir yarası olan gocunur misali kısmi kitle para kazanmak için her saçmalığı yapıyor ince bir çizgi var arada onu idrak edememişsiniz her halde..
NNC CEO
NNC CEO Aylar önce
OKAN BAYÜLGENİ ELEŞTİREN PRİM GÜNGÖR HELLALL
Filiz Kılınç
Filiz Kılınç Aylar önce
Sosyal medyada çıkalı ünlüleri telaş sardı artık kimse TV izlemiyor onları sosyal medyada görmek istemiyoruz sıkıldık hepsinden.artı kendisi bedavamı program yapıyormuş
V. D
V. D Aylar önce
Okan Bayülgen üzerinden pirim yapmaya çalışan bir zavallı daha.
Elif Ayan baglama
Elif Ayan baglama Aylar önce
👏👏👏👏👏👏👌
THE PRAYER
THE PRAYER Aylar önce
Vallahi çok doğru söylüyorsun abi helal olsun
Rose
Rose Aylar önce
Çok doğru 🙌🏻
AKİF EREN NUHOĞLU
AKİF EREN NUHOĞLU Aylar önce
Okan Bayülgen'i günahım kadar sevmem ama adam haklı kimse kusura bakmasın yigiti öldür hakkını yeme demisler
ineklerde uçabilir (Z)
ineklerde uçabilir (Z) Aylar önce
Diziler izlensin diye açık saçık kadınlar tacizler +18 anları paylaştılar dizilerde şimdi de iki kısa etek giydi diye iğrençler çöpler diyorsunuz peki size soruyorum reyting artsın diye kadınları ortaya atmanız buna nedicez ben buldum yaptınız tamamen... Neyse saygımı bozaman böyle insanlar için.
Leyla Güner
Leyla Güner Aylar önce
okan bayülgenin tam demek isdedıgını anlamamışsınız 😂 cok yakında elektrik olmayacak kıcını basını sallayarak gecınen zavallılar yok olacak diyor yani iş ögrenin tiktokda felan fenomen olarak yasayamazsınız elektirik gittiginde apışıp kalmayın diyor😁 adam akıllıda siz bu cahıllikle tembellikle nasıl alıllı oluyonuz
Sema Balık
Sema Balık Aylar önce
Okan Bayülgen 1 numaradır şimdi de çıksa hepinizi yerle bir eder yani ayak uydurmak istemediği içindir o dediğin yoksa adam hep yenilikçiydi ruhunda var
mehtap
mehtap Aylar önce
97 doğumluyum ve z kuşağina dahil oluyorum sanırım ama Okan Bayülgenin talk showlarini biliyorum izliyodum. Gerçekten zeki biri ama burada genelleme yapmayı bencede bilerek yapti kurnaz bi adam zamanın da çöp dediği fenomenleri tv de ki son zamanlarında konuk almayı biliyo ama :D
Melisa Gül
Melisa Gül Aylar önce
Üzgünüm ama gerçekten Okan Bayülgen çok haklı .
Kemal Aman
Kemal Aman Aylar önce
bu video baya diss olmuş
M K
M K Aylar önce
Doğru söylemiş özellikle sen baya çöpsün dedikodu yapıp oara kazanıyosun :D
Beray ŞALİŞ
Beray ŞALİŞ Aylar önce
Kapak sesi duyuldumuu ✊✋
Adnan Algın.
Adnan Algın. Aylar önce
Şu Z kuşağı güzellemelerinden gına geldi! Evet, kāhir ekseriyeti "çöp"!
WhenThe MusicDies
WhenThe MusicDies Aylar önce
Okan bayulgen haklı
Tülin T.
Tülin T. Aylar önce
Hey çocuk Didem Aslan Yılmaz’dan sonra Okan la ilgili yorumun için de alnından öpüyorum seni.
Tülin T.
Tülin T. Aylar önce
Okan hayal kırıklığım oldu asla objektif değil tek derdi para. İstanbul seçimlerinde yaladığı BinalimYıldırım’ dan sonra tiksindim sahtekarlığından
Gilan
Gilan Aylar önce
Oo abi o nasıl cevap kavgada söylenmez
Emine Ateş
Emine Ateş Aylar önce
Ay öf bende gördüm tvde bu programı
özgür germanotta
özgür germanotta Aylar önce
OKAN BAVULGEN ÇÖP BİRİSİ OLDUĞU İÇİN GERİ DÖNÜŞÜM ÇÖP POŞETİNE ATIP ÇÖP KOVASINA ATMALI TOPLUMA GERİ KAZANDIRILMALI
FATIMA YAVUZUN DEĞERLİ VELİSİ
FATIMA YAVUZUN DEĞERLİ VELİSİ Aylar önce
Boş yapmışsın
Gülbahar Akyüz
Gülbahar Akyüz Aylar önce
Zamanında TV kanalinda bimbo kadınları çıkarıp dalga geçip o zamana göre deli para kazanıp Hilal cebeci'nin üstüne atlaması gibi olaylarla Tv'de yer etmek bana çok çelişkili geliyor geleneksel medyadaki saçma diziler yaz dizileri de baya izleniyor TV de sadece sosyal medyayı gömmek saçma kalıyor bu durumda
Bahattin May
Bahattin May Aylar önce
shrek
ali akalın
ali akalın Aylar önce
okan bayülgenin zeki olduğunu anlamışsın bu da bir başlangıç
ali akalın
ali akalın Aylar önce
hahaahhahahahaaaa
İHSAN ALP
İHSAN ALP Aylar önce
Kyamet geliyo beyler bayanlar,OKAN BAYULGEN'i linc edenlere bak 🙂🙂🙂Kardeş OKAN BAYULGEN'in pirim yapmasına gerek var mı gerçekten.yaptiğı yanlış de geç.
Ferit ŞAHİN
Ferit ŞAHİN Aylar önce
Bu arada yargı dağıtmak ne arkadaş yorumlarda sık sık bahsetmişsiniz yargı dağıtılmaz yargılanır türkçeninde anasını ağlatıyoruz malesef.
Ferit ŞAHİN
Ferit ŞAHİN Aylar önce
Keşke Okan bayülgeni gömmek yerine adamın iddiasındaki ki sosyal medya ve fenomenlerinin neden çöp olmadığını anlatsaydın ama sen bunun yerine onun yaptığının aynısını yapmışsın ironik bir durum :)
Sleeping With The Enemy
Sleeping With The Enemy 20 gün önce
Dümdüz sallamamış, bize laf etmeden önce aynaya bak demek istemiş. Kaldı ki bu da izlenme yaratır, kandırmayalım birbirimizi, okan bayülgen de konuşulmak için yaptı, Burak Güngör de konu hakkında video çekip izlenmelerden payını almış oldu, win-win.
pikss tv
pikss tv Aylar önce
başarılar diliyorum kardeşim benim
ezel avcu
ezel avcu Aylar önce
ya okan bayülgene bayılıyorum ama onu söylerken sizin gibi insanlara değil de tiktok ve instagramda ki cringe şeyleri aklına getirdiğine eminim
Akame Sama
Akame Sama Aylar önce
Bence orda kastettiği şey tiktoktaki reklam alan kişiler.
aysenur ercan
aysenur ercan Aylar önce
Ben fenomenler hakkında söylediklerine katılmıyorum ama devamında söylediği estetikle herkesin birbirine benzemeye çalışması hakkında söylediklerine katılıyorum
Kings
Kings Aylar önce
İyide Kendisi Sosyal Medyada Paylaşılsın Diğe Yapıyo Bu Haraketleri
Tuğba Pekelgil
Tuğba Pekelgil Aylar önce
Ya Okan nereeee siz nereeee.. Okan Bayülgen hakkında konusuorsun destur dedın mi kardes?
Rümeysa Hünerli
Rümeysa Hünerli Aylar önce
👍
hello biri
hello biri Aylar önce
Okeyy boomerrr
Atilla Taşkın
Atilla Taşkın Aylar önce
lan dogru demiş hersey yayından kalksa bu tipler ne yapacak dogru demiş hepsi cöp.
Rabia Tan
Rabia Tan Aylar önce
Allah kimseyi Burakin diline dusurecek is yapmayi nasip etmesin
Rabia Tan
Rabia Tan Aylar önce
Taramali misin be mubarek
Rabia Tan
Rabia Tan Aylar önce
Abi Burak Gungorun diline dusucegime giderim kendimi asarim
Yucel Sahin
Yucel Sahin Aylar önce
okan bayülgene katılmaya daha yakın olsam da daha akıllıca bir eleştiri getirmesini umardım
Yusif Xlf
Yusif Xlf Aylar önce
Okan Bayülgen de de haklılık payı vardır bence ama genelleme yapmasa iyi olabilirdi ama adamın haklılık payıda var
o
o Aylar önce
Üstüne alınmışsın:)
Mehmet Ali Olgun
Mehmet Ali Olgun Aylar önce
👍👍👍
Sukran Biyik
Sukran Biyik Aylar önce
Her dedigine imzami atarim
Butterfly Xxx
Butterfly Xxx Aylar önce
Resmen adamı çöp ettin 😂😂👏🏻 zaten kendisini hiç sevmem.🥲
mustafa kumlu
mustafa kumlu Aylar önce
ok boomer....
Sukran Biyik
Sukran Biyik Aylar önce
Don kendine bak derler insana
Yağmur Öztürk
Yağmur Öztürk Aylar önce
BURAK ABİ ADAMSIN...🤗
Faran
Faran Aylar önce
Tbrik ediyorum evladim seni.. ozelliklede temiz agizla konustugun icin..yolun acik olsun..🤲
Faran
Faran Aylar önce
Kendilerini dev aynasinda görüyorlar..
Tarihe Bir Yolculuk
Tarihe Bir Yolculuk Aylar önce
KRAL YİNE VURDU GOL OLDU AMA FİLELERİ DELDİ😂❤️
BirkanMobile
BirkanMobile Aylar önce
Dostum yanlış anlama da primcilik diyorsun sokakta senin adını ve Okan Bayülgen adını yan yana insanlara hangisini tanıyorsunuz diye sorsalar herkes Okan Bayülgen cevabını verir senelerdir çeşitli alanlarda kendini ıspatlamış bir duayendir. Böyle şeylerden prim kasacak bir insan değil. Adam yıllardır dobralığı ve net konuşmalarıyla saygınlığını kazanmıştır. Dediği çoğu şeyde doğru işini iyi yapan insanları tenzih ederek konuşuyorum ama sosyal medya içerisinde 3,5 insanı kenara koyarsak şuan tam anlamıyla çöplük evet.
İlke Aybay
İlke Aybay Aylar önce
Çoğu çöp çünkü.Okan Bayulgen'in tarzını bilmiyor musunuz?böyle sert konuşur.Şu TRpostrlardan çöpe atılmayacak nadir insanlardandın.Sen de gözümden düştün. Okan Bayulgen'in yaptığı programların tarzının aynısı Amerika'da,İngiltere'de,japonya'da hâlâ devam ediyor. Gözümden düşmenin sebebinde,senin bu genellemeye katılıp açıklama yapman.Bırak,seni biliyoruz nasıl olduğunu.
Sevda • Edit
Sevda • Edit Aylar önce
Adam tek tek isimmi versin şu şu şu diye tuhafsınız ayrıca adam haklı ne gibi bir faydaları var ki tiktokçuların salak salak dans edip ergen fanlarından başka
Ennur🐾
Ennur🐾 Aylar önce
Övdümü gömdümü anlayamadım ama yinede haklı
Azer Qasimov
Azer Qasimov Aylar önce
Sen gercekden işinin hakkını veriyorsun👏👏seni tebrik ediyorummm 👍
Gamze Son ses hayaller açık
Gamze Son ses hayaller açık Aylar önce
Okan haklı çöp dolu baya beş para etmeyen sözde fenomen oldu programlar kapatılınca hepsi unutulacak belki hepsi degil ama coğunlugu öyle cıplaklıkla fenomen olan dolu
Syruna
Syruna Aylar önce
Aslında okan bey şu anlamda çok doğru günümüzde sırf para için kişiliğini fiziğini kullanıp fenomen olanlar var bi tarafta ise bize sunulan kategorilerde kaliteli ve bir anda ünlü olan değil uğraş sonucu videolar yapan fenomenler var işin garibi bi tarafta büyük emek yapılırken sırf +18 videolarla biranda büyüyen ve amacı sadece para olup kaliteli bir içerik üreticisinin önüne geçebiliyor “Bane” çok güzel bir örnek eğer bize sunulan kategorilere uymayan uysa bile daha uğraşılmış örn. Diksiyon kurgu doğal realist samimi vs. bu kategorilerde videoları yayıncıları desteklersek ve bu okan bayülgeninde dediği gibi çöp olan kısım yani amacı para kazanmak için kategori dışına çıkıp uğraşılmamış +18 videolarla fenoman olanlar veya olmaya çalışanları engellemeliyiz ki sosyal medya temizlensin örneğin neye ihtiyacın var oyun kategorisi mi sana en uygun hangisiyse bulabilirsin veya sanat teknoloji atıyorum Barış özcan vs vs.
nana çakar
nana çakar Aylar önce
Abi cok guzel açıkladın harikasın
Gonca durgun
Gonca durgun Aylar önce
Bravo
Sss Ata
Sss Ata Aylar önce
Çöpsünüz adam haklı ne faydanız var
HÜSEYİN BEY
HÜSEYİN BEY Aylar önce
Burak abinin görüş açısı genel insanların bakış açısına hitap ediyor bir de @sadece Enes adlı kanaldaki eleştiriyi dinlerseniz iki farklı görüşü görüp kendinizce ölçüp tartabilirsiniz
idoro masaki
idoro masaki Aylar önce
Yani TRpost ve pornografiyi nası bir araya getirdin Okan reis olkay bay ülgeni çok seviyordum ama bu beni soğuttu ayıp yani kaldıki bu sıkıcı televizyonlardansa TRpost izlerim daha iyi TV programları nerdeyse bir doğru haberleri yok ve bir haberi 10 kere yayınliorlar
jerk jerk jerk jerk
jerk jerk jerk jerk Aylar önce
9:34 den sonrası SAPLAAAAAA
Beyza Byz
Beyza Byz Aylar önce
Adam genelleme yapacak kadar zeki zaten. Tek tek isim mi versin şu şu şu diye. Tuhafsınız.
Arrowan
Arrowan Aylar önce
Otu boku kullanmadığı ürünü para uğruna link olarak takipçilerine sunan sahte samimiyet güler yüz gösterenler çöp evet. Okan bey genelleme yapmasa bazı yerlerde haklı.
Gulcan
Gulcan Aylar önce
Okan bayülgen doğru demiş.
DOLAR KOŞACAK MI? DURACAK MI? | MURAT MURATOĞLU
16:54
Murat Muratoğlu
görünümler 352 B
İbrahim Selim ile Bu Gece #89 Hazal Kaya, Ezgi Aktan
1:51:49
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 986 B
Wham! - Last Christmas (Official Video)
4:39
OKAN BAYÜLGEN
9:12
Sadece ENES
görünümler 184 B
The White Buffalo - House of the Rising Sun
5:23
Emre Kerabark
görünümler 65 Mn
DOLAR KOŞACAK MI? DURACAK MI? | MURAT MURATOĞLU
16:54
Murat Muratoğlu
görünümler 352 B
İbrahim Selim ile Bu Gece #89 Hazal Kaya, Ezgi Aktan
1:51:49
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 986 B
Müslüme'nin dedesi cezaevi'nde öldürüldü
2:50
Mustafa Arılık
görünümler 187 B
BU TİKTOK VİDEOLARINA BAYILIYORUM !?
8:28
Görkem Karaaslan
görünümler 251 B
Üç Kuruş 5. Bölüm Fragman
1:11
Üç Kuruş
görünümler 1,6 Mn
Zengin Babam Aşık Oldu
10:02
WooHoo WHOA Turkey
görünümler 407 B